top of page
  • Obrázek autoraJiří Boháček

U10: Petrovice


Dnešní turnaj v Petrovicích patřil z pohledu našich hráčů k těm méně vydařeným. Do turnaje jsme tentokrát nasadili 2 týmy do skupiny A a jeden do céčka. Našim nejlepším se dnes jakoby moc nechtělo na vydupané petrovické hřiště skládat a pohledných akcí bylo také jako šafránu. Není tedy divu, že naše obě mužstva v áčku nasbírala ze 13 zápasů jenom 6 výher. Plusem bylo, že si kluci zahráli, až se z nich kouřilo, protože hráčů pro oba týmy nebylo právě nazbyt a tak se kluci točili v obou mužstvech jako čamrdy, hokejovým způsobem.

Naši céčkaři se po rozpačitém rozjezdu dostali do herní pohody a předváděli pohledné akce. Syrové maso posnídal zřejmě Pavlík Rozkovec a svými skládkami strhl k pěkným výkonům i Justina, Mikolu a ostatní borce. Kluci jen tak dál! 

Příští víkend máme volno a tak bude dost času vyléčit všechny odřeniny, odpočinout si, dostat se do herní pohody a připravit se na turnaje do Frankfurtu a do Francie. Prosíme rodiče hráčů, kteří na zajezdy nejedou, aby včas nahlásili své borce na tuzemské turnaje, kterými budou o těchto víkendech seriál soutěže pokračovat.

Zz


bottom of page