NÁBOR RAGBY

soudržnost | disciplína

čestnost | nadšení | respekt

Adam_thumb.png

ADAM

Tomáš_thumb.png

TOMÁŠ

Jindra_thumb.png

JINDRA

PROČ?

Proč hrát ragby? Podívejte se na příběhy skutečných hráčů RC Praga. Co je na ragby baví, jak začali a hlavně, PROČ mu věnují svůj čas. (klikni na libovolný obrázek vlevo)

JAK ZAČÍT?

Pro všechny zájemce připravujeme na podzim 2018 speciální, seznamovací tréninky, jejichž účelem je přiblížit ragby i naprostým začátečníkům. Účast na těchto trénincích je samozřejmě zcela zdarma. Stačí si vzít sportovní oblečení, dobrou náladu a vyrazit na hřiště (metro  Vysočanská / tramvaj Podkovářská). 

Tréninky proběhnou ve středy 12.9. a 19.9. 2018 od 17:00.

CO BUDE POTOM?

Jestli se Ti ragby zalíbí, přeřadíme Tě do týmu v odpovídající věkové kategorii. Tréninky probíhají 3x týdně a víkendy patří soutěžním turnajům a utkáním. Pro snazší rozkoukání k Tobě bude přidělen jeden ze stávajících spoluhráčů, aby Ti ukázal, jak a co v týmu

funguje. Kromě sportování se v našem klubu můžeš těšit i na řadu společenských aktivit. Na hřišti se například pálí čarodějnice, pořádají rozlučky se sezónou anebo týmová setkání. Pokud jde o členské příspěvky, každý hráč odvádí 2000 / půl rok.

CHCEŠ VĚDĚT VÍCE?

Pro více informací se obrať na náš klubový email rugbypraga@gmail.com nebo volej Martinovi Koťátkovi na tel. číslo 606 064 781. Pro nasátí atmosféry klubu navštiv náš klubový web či Facebookovou stránku.

Praga Rugby.png