NÁBOR RAGBY

soudržnost | disciplína

čestnost | nadšení | respekt

PROČ RAGBY?

Ragby je všestranný kolektivní, kontaktní sport, se silnou tradicí fair play. Pokud je pro Tebe při výběru sportu důležitá dobrá parta, máš se zájem se zocelit na těle i duchu a nečekáš úspěch zadarmo, ragby je ideální příležitost. 

CHCI ZAČÍT!

Pokud Tě láká si u nás ragby vyzkoušet, kontaktuj sekretariát klubu (rugbypraga@gmail.com / 603 787 007) anebo se rovnou přijď podívat na trénink (jejich rozpis je zde). Na trénink budeš potřebovat trenýrky a své nejméně oblíbené tričko (aby nevadilo případné roztrhání).

Za zkoušku po Tobě nic nebudeme chtít, každému zájemci dáváme dva týdny "hájení".

CHCI VÍC!

Ragby sis zkusil/a, baví Tě a chceš pokračovat? V tom případě Tě čeká pár závěrečných zkoušek. Je třeba vyplnit přihlášku a absolvovat vstupní lékařskou prhlídku se zátěžovým testem. Potřebné dokumenty nalezneš na této stránce. Dále si na mobil nainstaluj aplikaci Sportlyzer, která bude Tvým hlavním spojením s klubem. Na závěr, je třeba uhradit členské příspěvky. Jejich stávající výši společně s pokyny k úhradě najdeš zde. Jakmile tohle všechno zvládneš, staneš se jedním z nás.

PROČ PRAGA?

Patříme mezi nejúspěšnější české kluby. Sedmnáctkrát jsme získali titul mistra ČR a máme velké plány i do budoucna. Neustále investujeme do vzdělání trenérů, kvalitního zázemí pro sportovce a klubového života.  Naše hřiště se nachází v pražských Vysočanech obklopeno zelení s výbornou dostupností na městskou hromadnou dopravu (metro Kolbenova, tramvaj Podkovářská). Kromě hrací plochy se můžeme pochlubit i vlastní posilovnou a saunou pro hráčskou regeneraci. A navíc máme i krásné zlatočerné dresy. :-)

JINDRA

MÁM OTÁZKY

Pokud Tě přísun zde zmíněných informací neuspokojil, neváhej se obrátit na sekretariát (rugbypraga@gmail.com / 603 787 007). Informace o dění v klubu také pravidelně zveřejňujeme na webových stránkách klubu a na Facebooku.