MŠMT

Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy

What's this item about? What makes it interesting? Write a catchy description to grab your audience's attention...

Magistrát hlavního města Prahy

úřad místní samosprávy

Městská část Praha 9

úřad místní samosprávy

Colorteam, s.r.o.

malířství a lakýrnictví

Colorteam s.r.o. působící na českém trhu od roku 2003 se zabývá prodejem a aplikací barev. Dveře mají u nás otevřené nejenom profesionálové kterým jsme schopni zajistit nejlepší podmínky a ceny pro jejich práci, tak i domácí kutilové, které vybavíme doslova od hlavy až k patě, jak radou tak veškerým materiálem u nás na prodejně.

UnionOcel, s.r.o.

hutní materiál

Firma UnionOcel s.r.o. byla založena v říjnu roku 2001 jako velkoobchod s hutním materiálem s tímto zaměřením:

  • plechy

  • zpracování plechů (tvarové pálení, stříhání, ohraňování plechů)

Sanitop Praha, s.r.o.

instalace a rozvod vody

  • Česká společnost, založená v roce 1992.

  • Kompletní sortiment pro instalace a rozvody vody a topení.

  • Vlastní skladové prostory.

  • Rozsáhlé zkušenosti s vynikajícími výsledky.

  • Výborná orientace na trhu a v sortimentu.

  • Spolupracujeme s předními českými a evropskými dodavateli.

Blyth, s.r.o.

osobní ochranné pracovní pomůcky

Blyth s.r.o. působí na trhu ochranných pracovních prostředků (OPP) v České republice od roku 1992. Původně vznikla jako dceřiná společnost firmy W.A.Blyth Ltd., která sídlila v průmyslové oblasti jižního Walesu ve městě Swansea a měla více než 70ti letou tradici ve výrobě a distribuci ochranných pracovní prostředků a ochrany zdraví při práci. S postupem doby se naše firma stále více osamostatňovala a v současné době již funguje jako zcela nezávislý subjekt. Nicméně spolupráce nyní již s bývalou mateřskou firmou, která se nyní nazývá Bunzl Safety & Workwear Solutions je stále na vysoké úrovni.

WTW, s.r.o.

měřící přístroje

WTW vychází a pokračuje ve vývoji a zavádění nových inovovaných produktových linií, založených na naší osvědčené technologii senzorů a analyzátorů. Tak můžeme na trhu opět nastavovat nová a vyšší měřítka standardů a to nás naplňuje velkou hrdostí. Naše měřicí přístroje jsou v oblasti monitoringu a analýzy kvality všech druhů vod světovým etalonem kvality.

Beurer

sportovní a zdravotní pomůcky

Vynikající kvalita výrobků pro zdraví, krásu a pohodu od roku 1919. Naše portfolio výrobků zajistí, že se bude cítit neustále výborně. Německý výrobce Beurer nabízí vše co potřebujete pro moderní a uvědomělý životní styl - od zdravotnických výrobků určených pro prevenci a diagnostiku, přes výrobky určené pro sport a monitoring se SW pro chytrá zařízení, po vyhřívací produkty, váhy osobní i kuchyňské. Beurer dále nabízí sortiment dětských výrobků, široké portfolio v řadě Therapy (masáže) a výrobky pro krásu. Se svou nabídkou, technologiemi a inovacemi je Beurer přední světovou značkou. Distributorem pro ČR je spol. BORGY CZ, a.s.

Crossroad Credit a.s.

makléřská společnost

Crossroad Credit  a.s. je česká makléřská společnost, která působí na pojišťovacím trhu od roku 2004.

Zdeněk Vorlický - stavební stroje

prodej, servis a půjčovna stavebních strojů

Vorlický, stavební stroje Praha. V našem sortimentu najdete malou stavební mechanizaci jako vrátky, výtahy, shozy na suť, stavební míchačky, vibrační pěchy, vibrační desky, elektrocentrály, vibrátory do betonu, řezačky asfaltu, diamantové pily, diamantové kotouče, teplovzdušná topidla na naftu, propan, zemní plyn a elektřinu, vysoušeče, odvlhčovače, tlakové myčky, průmyslové vysavače, ruční nářadí Makita a DeWALT a další. Samozřejmě na tyto stroje děláme servis a půjčovnu.

PromaUNI, s.r.o.

výroba klíčů a oprava obuvi

Firma PROMA UNI, spol. s r.o. působící na trhu od roku 1996, se zaměřujeme především na výrobu klíčů, autoklíčů, ale jsme také silným pomocníkem v opravách obuvi či brašnářství. Řadíme se mezi servisní střediska společnosti FAB, s.r.o. a najdete u nás výrobky uspokojující potřeby širokého okruhu uživatelů, od majitelů rodinných domků nebo bytů až po velké instituce, bankovní ústavy, nemocnice, hotely, kancelářské nebo prodejní komplexy, výrobní organizace a elektrárny. 

Kamma 91 Plzeň s.r.o.

oprava a servis vulkanizačních strojů

Společnost byla založena v roce 1991 jako montážní­ organizace se zaměření­m na opravy a servis vulkanizační­ch lisů.

C.A.M. Prague, s.r.o.

společnost s ručením omezeným

Please reload