• Obrázek autoraJiří Boháček

S jedenáctibodovým náskokem do odvety

Pragovka minulou středu zvítězila v Petrovicích v prvním ze semifinálového dvojutkání.

Vysočanský tým využil zejména sílu roje, kterému se podařilo třikrát skórovat z protlačovaného autu. Na konci akce byl vždy mlynář Michal Novák, který pokládal a Petr Čížek, který se z kopů po pětce nemýlil.

Zhruba dvacet minut před koncem pak přišel moment domácích hráčů z Petrovic. Ti se vzmohli k mohutnému finiši a herně Pragu převyšovali, zejména v útoku. Dvě pětky položil Lukáš Brada. Petrovice se díky nim bodově dotáhly. Poslední slovo nakonec měla opět Praga, když v poslední minutě přidal čtvrtou pětku týmu jeho kapitán Hošek. Konečné skóre prvního utkání semifinále 28:17 pro Pragu.

Pragovku čeká odveta za 11 bodového náskoku na domácí půdě v pátek od 19:00. Hrát se tak bude opět ve všední den za umělého osvětlení. Vítěz semifinále skupiny B půjde do finále proti vítězi z dvojice Dragon Brno a JIMI Vyškov, stejně tak se utkají i poražení obou těchto dvojic.