top of page
  • Obrázek autoraJiří Boháček

Novým prezidentem Pragy se stal Pavel Syrový


V pátek 8. prosince se poprvé po členské schůzi sešel v novém složení výkonný výbor RC Praga Praha. Hlavními tématy "ustavující schůze" byla volba nového prezidenta, rozdělení kompetencí mezi členy výboru a odsouhlasení dalších kroků, souvisejících zejména s cílemi a rozpočtem pro pro rok 2024.


Novým prezidentem klubu, který ve funkci nahrazuje dále nepokračujícího Luďka Kudláčka, se stal Pavel Syrový. Bývalý reprezentant, kapitán Pragy a dosavadní sportovní ředitel klubu má mnohaletou zkušenost s prací ve vedení klubu a nyní se poprvé postaví do jeho čela. Alespoň formálně si ponechá i vedení sportovního úseku, ve kterém mu bude významně napomáhat Roman Šuster, nově zvolený člen výkonného výboru, který je zároveň sportovním ředitelem České rugbyové unie.


Další novou tváří v sedmičlenném výboru je Viktorie Nováková, která bude mít odpovědnost za areál. Většina staronových členů výboru se bude věnovat agendě, kterou měli na starosti v předchozím volebním období. Martin Koťátko bude odpovědný za finance a sociální sítě, Petr Čížek za fanshop a Jiří Boháček za pořádané akce a web. Výjimkou bude Tomáš Matras, který bude mít nově na starosti sponzory.


Jednotliví členové výboru se budou v nadcházejících týdnech věnovat přípravě priorit v jim svěřených oblastech. Z těchto by měl být začátkem ledna připraven rozpočet klubu na příští rok.


Fotografie výkonného výboru v novém složení. Zleva: Boháček, Syrový, Koťátko, Nováková, Čížek a Šuster - z důvodu nemoci na fotce chybí Matras.

Comments


bottom of page