• Martina Strnadová

U14: Praga - Tatra "A"

Zápas se hrál v neděli odpoledne na domácím hřišti Pragy s poměrně silnou fanouškovskou základnou. Na hřiště nastoupili naši významně posíleni o borce z loňských U12 a také značně fyzicky vyspělejší než v loňských zápasech.

První poločas byl poměrně vyrovnaný, i když naši ztráceli v mlýnech. V 15. minutě položil Jindra Kučera, následně prokopl a Praga se dostala do vedení 7:0, které udržela až do přestávky.

V druhé půli si 2x položil i soupeř, ale prokopl pouze jednou a za nás pokládal dvakrát Adam Plíhal a Jindra jednou prokopl.

Nutno vyzdvihnout i práci rozhodčího, který každý svůj zásah hráčům a hráčkám vysvětlil.

Výsledné skóre tedy 19:12 pro Pragu!

Následoval zápas Tatry B a Slávie.

Potom ještě, a to už za umělého osvětlení, následoval tréninkový zápas Praga – Tatra, ale s tím, že se mužstva promíchala a všichni si tak hru užili!