• Martina Strnadová

U14: Sparta - Praga


Odvetný zápas se konal v historicky významný den, což nám připomněly přelétající stíhačky.

Náš tým byl mírně oslaben neúčastí několika borců, ale zbytek týmu se tím nenechal ovlivnit. Proti předchozímu zápasu s agresivní Spartou, kde docházelo ke kousání a škrábání, naši hráli čistě a na hru nebyl úplně špatný pohled. Slabým článkem byl bohužel rozhodčí, který nepískal předhozy a nečistou hru a zápas tím negativně ovlivňoval.

První polovina byla bodově pouze v rukou Sparty, ale v druhé polovině se náš tým herně prosadil a pětku položil i náš Tomáš Douša a Jindra Kučera prokopl.

Zápas skončil 62:7. Přes porážku se ale podle slov trenérů se jedná o herní zlepšení týmu!

#mládež

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Výsledky březnové Komunitní výzvy

Březen utekl jako voda a spolu s ním vyvrcholila i naše Komunitní výzva. Akce, v rámci které si všichni sportovkyně a sportovci Pragy mohli v aplikaci Sportlyzer vést sportovní deník, přičemž každá vl