top of page
  • Martina Strnadová

U14: Olymp – Praga (15.4.2018)


Praga nastoupila do dalšího jarního utkání roku 2018 v nových dresech, které odkazují na slavnou minulost klubu.

Naši hráči vběhli na hřiště na Markétě v bojovné náladě, proti nim bylo postaveno mužstvo Olympu. Na soupeři bylo znát, že se jedná o převážně starší ročník s výrazně těžším a vyspělejším mužstvem.

Náš tým se dostavil ve velkém počtu, který umožňoval střídání, čehož bylo třeba bohužel už v prvním minutách zápasu, protože Milan Malý si poranil ruku. Doufejme, že se nejedná o nic vážného a Milan nastoupí do dalších bojů v plné síle.

Hra se v první polovině odehrávala spíše na naší polovině hřiště a soupeř se dostal do vedení. Náš tým to ale nevzdával a také položil, bohužel bez prokopů. První polovina skončila 35:10. Za nás pokládali Domča a Láďa.

V druhé polovině zápasu již oběma družstvům ubývalo fyzických sil a co je pro náš tým povzbuzující, naši měli v poslední ¼ více sil a hra se odehrávala téměř výhradně na polovině soupeře a naši měli několik velmi pěkných akcí. Celkově byla druhá polovina výrazně vyrovnanější než první. Za nás pokládali Domča, Jindra a Adam Plíhal (vše mezi 33. a 44. minutou). Celkové skóre 52:25.

Praga sice prohrála, ale jedná se o nejlepší výsledek letošní sezóny a je vidět, že se tým zápas od zápasu zlepšuje, sehrává a zlepšuje fyzičku. Tak jen tak dál!

Dalším utkáním bude souboj se Spartou, ke kterému dojde v neděli 22.4.2018 a to na Spartě, čas srazu 14:00.

bottom of page