• Obrázek autoraJiří Boháček

Sparta - Praga 30:11

Po třech utkáních končí vítězná série Pragy. Aktuální lídr soutěže Sparta byl nad síly Medvědů a porazil Pragu 30:11.

Lepší vstup do zápasu měla Praga. Z trestného kopu se ujala vedení 0:3. To bylo však v tomto utkání naposledy. Sparta rychle vyvoj otočila. Zejména díky rychlému a silnému útoku.

Mezi 37. a 56. minutou utkání se hra vyrovnala. Skóre bylo dlouho 15:6 a všechno dění se odehrávalo zhruba na půlce.

V poslední čtvrtině zápasu se však Sparta utrhla. Nasázela medvědům tři pětky a zápas byl rozhodnut. Pragovce se v poslední minutě podařil alespoň čestný úspěch v podobě jedné položené pětky.

Sparta tak uhájila neporazitelnost a udržela v držení Vysočanský pohár. Praga si připsala první jarní porážku.