• rugbypraga.com

Jediné pražské semifinále již tuto sobotu

Do startu semifinálového utkání Praga - Tatra zbývá již jen jeden a půl dne. V sobotu, ve 14:00 bude zahájeno utkání, které rozhodne o pražském finalistovi ragbyové extraligy - nevyšší české soutěže v tomto krásném sportu.

V minulém příspěvku jste se mohli dočíst o pouti, kterou oba týmy podstoupily, aby se dostaly do play-off. Dnes bychom rádi krátce představili, na co se kromě sportovního zážitku můžete ještě těšit.

Za prvé, během semifinále si odbude svou premiéru nové ozvučení pragováckého stadionu, které klub nainstaloval právě před zápasy play-off. Zadruhé, během poločasové přestávky budou oceněni hráči B-týmu, kteří ovládli první ligu. Shodou okolností to bylo vítězství nad rezervou Tatry, které rozhodlo o jejich vítězství. Fotky z tohoto utkání si můžete prohlédnou na Rajčeti. Děkujeme jeho autoru Hadovi!

Na závěr jen připomínáme, hraje se od 14:00 na Pragovce. Těšíme se i na Vaši podporu!