• JB

Praga B - Přelouč 55:17

Béčko Pragovky zahájilo minulou neděli jarní část 1. ligy. Do Prahy přicestoval výběr z Přelouče - silný soupeř, který by v uplynulé sezóně postoupil do extraligy, nebýt jejího vlastního rozhodnutí setrvat v druhé nejvyšší soutěži.

Výběr Pragy, ve kterém 17 z 22 nastupivších hráčů bylo narozeno po roce 1990, nastoupil do utkání bez zbytečného ostychu a respektu. Během prvních jedenácti minut si vybudoval čtrnácti bodový náskok, a vedení až do konce utkání nepustil.

Po poločase 26:7 se soupeř ještě mohl vrátit do hry, když ve 41. minutě snížil na rozdíl 12 bodů. Domácí borci však drama nepřipustili a položením pěti pětek dali jasně najevo, kdo je u Rokytky pánem.

Díky vítězství s více než čtyřmi položenými pětkami si Praga připisuje 5 bodů do tabulky, a upevňuje svou pozici na druhém místě 1. ligy. Další zápas odehrají béčkaři ve Zlíně.