top of page
  • KK

Slavia B - Praga B 5:78

V prvním jarním zápase 2.ligy ragby si záloha Pragovky celkem snadno poradila se Slavií B.

Bodový příděl který uštědřila soupeři si téměř rovnoměrně rozložila do obou poločasů.

V první půli položila Praga 7 pětek, v druhé 5, celkem tedy pronikli borci do brankoviště soupeře 12 x. Slavia dokázala položením pětky kontrovat pouze jednou a to v první části zápasu.

Poločasový výsledek 43 : 5 z pohledu hostí vypovídal celkem jasně o rozložení sil na hřišti a bylo jasné že další vývoj zápasu bude jen otázkou výše skóre.

Zápas jako takový měl velice rychlé tempo a nutno podotknout, že tým Slavie byl hodně houževnatý a ve vysokém tempu vydržel vzdorovat téměř celých 80 minut.

Obrovskou výhody Pragovky je v současnosti velmi široký kádr hráčů v seniorské kategorii, tím spíše, že v případě střídání přichází na hřiště rovnocenná náhrada.

Příští zápas hraje „BÉČKO“ na domácím hřišti ve Vysočanech tuto neděli 29.3. od 13 : 00 proti týmu Vyškova B.

Zveme tímto všechny naše příznivce, zcela jistě se bude na co dívat.