top of page
  • Obrázek autoraJiří Boháček

Slavia - Praga 0:82


Praga je bodově stále 100%. Na hřišti Slavie zostudila domácí tým vysokou výhrou 0:82 a drží se v čele tabulky.

Foto: P. Skála

Foto: Petr Skála (ceskeragby.cz)

Reportáž, pohledem trenéra

Hodnotit tohle utkání je opravdu složité. Oslabené Slávii jsme nedali sebemenší šanci nás ohrozit. Už v sedmé min. pokládá první pětku - Pavel Hodan a do konce prvního poločasu dáváme ještě další čtyři pětky - Karel Jung, Robert Voves, dále opět Karel Jung a v 39. min. Pavel Syrový - Petr Čížek 5x konverze (35:0). O poločase bylo rozhodnuto.

V druhém poločase už byla Slávia pouze odevzaným soupeřem... Položili jsme ještě 7x - Tomáš Forst, Michal Kulhánek, Karel Jung, Pavel Syrový, Rober Voves, Tomáš Forst, Jiří Frank - Petr Čížek 6x konverze (82:0). Naší hlavní zbraní byl tradičně silný roj, který měl tentokrát až destrukční účinnost. Útok tak měl k dispozici velmi dobré míče z kterých většinou velmi rychle skoroval středem obrany, nebo kolem autových čar. Poměr pětek roje a útoku je vyrovnaný, a to hodnotím jako nejvíce pozitivní.

Hattrickem se blýskl Karel jung, ale pochvalu zaslouží všichni hráči za to, že už v jasně rozhodnutém utkání nepolevili a hráli ve velmi dobrém tempu až do konce.

Sestava Pragy

Zelenka - Staněk - Kalina, Holovský - Voves, Frank - Kulhánek - Náse, Syrový - Čížek, K. Jung - Hodan, F. Fuchs - Forst - Chupík

Lavička: Novák M. nejml., Beran, Charvát, Boháček, Bartůněk, Žalud, Novák D.

Body Praga

Čížek 22b, Jung K. 15b, Syrový 10b, Voves 10b, Forst 10b, Hodan 5b, Frank 5b, Kulhánek 5b

Multimedia

bottom of page