Please reload

Kategorie
Please reload

Reportáže z utkání
Please reload

Archív

Oslavy 75 let Pragy již zítra

Oslavy tři čtvrtě století trvající existence našeho klubu proběhnou již zítra, na hřišti Pragy od 10 hodin.

 

Program Oslav jsme blíže představovali v jednom z předchozích článků, Budeme velice rádi pokud dorazíte a zúčastníte se i některé z organizovaných soutěží a aktivit, zejména:

  • Soutěže o nejlepší zákusek Zúčastnit se může každý, kdo připraví / upeče sladký nebo slaný zákusek a přinese ho na hřiště. Soutěž bude probíhat během dopoledne. Ostatní návštěvníci budou ochutnávat a hlasovat, vítěz si potom odnese cenu nejlepšího pekaře!

  • "Rodinný touch" Nezapomeňte si s sebou vzít vhodnou a obuv a oděv. Po skončení sportovního bloku v 15 hodin proběhne na hřišti bezkontaktní ragby, které si můžou vyzkoušet společně děti, rodiče, hráči a všichni ostatní účastníci oslav.

  • Silácké soutěže Pod dohledem zkušeného a zdatného fitness kouče proběhnou v pozdější části odpoledního programu i silové soutěže v naší nové, venkovní posilovně. Takže i pro tento případ doporučujeme pohodlný oděv. 

Pokud byste si náhodou náhradní oblečení zapomněli doma, není všem dnům konec - během oslav bude otevřený fanshop, ve kterém bude příležitost se "dozbrojit".

 

Ragby zdar a zítra na viděnou!

Please reload