Please reload

Kategorie
Please reload

Reportáže z utkání
Please reload

Archív

Program nadcházejících Oslav 75 let Pragy

26.5.2019

Ani ne za dva týdny nás čekají velké narozeniny našeho klubu! Pragovka oslaví 75 let od svého založení. Jak bude celá akce probíhat a na co se můžete těšit?

 

Oslavy začínají v 10 hodin ráno a budou rozděleny do tří navazujících bloků. Během prvního budou k vidění dvě ragbyová utkání. Nejprve se od 11.00 na trávníku ukáží veteráni v zápase Old Boys Praha - Les Rebels (FR). Pokračovat bude aktuální generace hráčů Pragy. V rámci nadstavbové soutěže TOP 6 se Praga od 13.00 utká s Dragonem Brno. S finálním hvizdem rozhodčího skončí první, ragbyový blok. Následovat bude oficiální proslov současného prezidenta klubu, vyhlášení soutěže o nejlepší zákusek a následné zahájení aktivit pro návštěvníky akce - kromě touch ragby pro rodiny nebudou chybět drobné dovednostní, či silové soutěže v nově zbudované posilovně. Kulturně-vzdělávací dimenzi akce doplní i expozice Praga 75, kterou si návštěvníci budou moct prohlédnou v klubovně. V 18.00 začne třetí, závěrečný blok, který uvede vystoupení kapely "Divoký sny maxipsa Fíka". Společně s vystoupením se otevře i venkovní bar a začne volná večerní zábava.

 

Po celý den budou otevřené stánky s jídlem, pivem a vínem. Během dopoledne bude probíhat hlasování v soutěži "O nejlepší zákusek", které se můžete zúčastnit i Vy! Pro nejmenší děti bude připraven skákací hrad a otevřeno bude samozřejmě i dětské hřiště. Akce je určena pro všechny členy a přátele klubu, nevyjímaje rodiče mladých hráčů a hráček. Vstup na akci je pro všechny zdarma. Těšíme se na Vaši návštěvu!

 

 

 

 

 

 

 

 

Please reload