Please reload

Kategorie
Please reload

Reportáže z utkání
Please reload

Archív

Praga B - Budějovice 110:5

12.10.2014

Vítězné tažení pragovácké zálohy 2. ligou pokračovalo i tuto neděli. Na domácím hřišti přivítala Pragovka hosty z Českých Budějovic, se kterými se mj. utkala v minulém ročníku soutěže o 3.místo.

 

Reportáž

 

S vědomím síly soupeře probíhala příprava k utkání ze strany všech hráčů velmi zodpovědně. Hosté však na Pragovku zřejmě nepřijeli v úplně ideálním složení, rovněž počet 15 dorazivších hráčů nenapovídalo tomu, že by se domácí měli nějak výrazněji trápit.

 

Po úvodním hvizdu rozhodčího Ripcsika však hosté vlétli na domácí  s obrovskou vervou a všichni diváci zcela jistě očekávali tvrdý boj o každý metr hřiště.

 

Skóre otevřela Pragovka v 5. minutě hry, kdy se Honza Bukolský prodral do pětkoviště soupeře a zaznamenal prvních 5 bodů domácích. Téměř obratem kontrovali budějovičtí, respektive jejich útokovka také položením a tak byl stav po 10 minutách utkání nerozhodný 5 : 5.

 

Tímto okamžikem ale Pragovka vzala otěže utkání pevně do svých rukou a soupeři až do konce utkání nedovolila zhola nic, tím méně jakkoliv bodovat. Naplno se rozjel brankostroj domácích a o poločase bylo v podstatě rozhodnuto, protože poločasový výsledek byl 45 : 5 z pohledu domácího týmu.

 

Co více dodat, Pragovka nakonec nasázela budějovickým 18 pětek, valnou většinu z nich potvrdil konverzí opět výborně kopající Michal Malý, takže po konci utkání se mohli domácí radovat z astronomického výsledku 110 : 5.

 

Nutno říci, že kádr pragováckého „béčka“ je v tuto chvíli tak našlapaný, že trenéří mají zamotanou hlavu z toho, koho napsat na soupisku a komu sdělit, že se na soupisku nedostal.

 

Ano, dá se říct, že to je sen každého trenéra, přesto oznamovat hráčům, že si nezahrají, je velmi nepříjemné. Nicméně pravidla jsou nekompromisní a na soupisku napsat a následně střídat je možné pouze 7 hráčů nad základní kádr.

 

Z pozice trenérů tedy děkujeme všem hráčům bez rozdílu a přejeme si, aby nadšení a docházka zůstala stejná, jako je tomu doposud, zcela jistě se nám to všem bohatě vrátí ve formě dobré party a výborné atmosféry, která v současné chvíli v týmu vládne.

 

Sestava RC PRAGA B

 

Beran, Vazač, Bukolský, Hošek, Vaniščák, Král, Levytskyy, Charvát, Novák Richard, Novák Jakub ©, Brodský, Bartůněk, Novák David, Petrouš, Malý

 

Lavička :

Šlosár, Chalaš, Máca, Černý, Kotyza, Baňka, Felix (všichni 2.poločas)

 

Černý Petr (pro tentokrát) :

Radek Novotný, Honza Vilímek, Damien Perry, Jirka Hansík (snad jsem na nikoho nezapomněl, to bych nerad)

 

Body RC PRAGA B

 

Bartůněk 25(5xP), Malý 23(1xP, 9xKP), Novák David 20(4xP), Felix 10(2xP), Černý 10(2xP), Vazač 5(P), Levytskyy 5(P), Kotyza 5(P),Bukolský 5(P), Baňka 2(KP)

Kategorie:

Please reload