top of page
  • Obrázek autoraJiří Boháček

Změna pravidel pro účastníky vánočního večírku


V souladu se zpřísněním vládních opatření proti šíření onemocnění COVID-19 se mění i pravidla pro účastníky námi organizovaného vánočního večírku. Nově, bude muset každý účastník splnit následující dvě podmínky pro vstup na akci:


(1) BEZINFEKČNOST - účastník musí být po proděláném onemocnění COVID-19 (nejdéle 180 dní) nebo 14 dní po úplném očkování, případně v procesu očkování


(2) NEGATIVNÍ TEST - účastník bude povinen při vstupu předložit negativní výsledek testu na COVID-19, v případě antigenních testů ne starší než 24 hodin, u PCR ne starší 72 hodin. Osoby, které jsou v procesu očkování se mohou prokázat pouze PCR testem.


Splňuji bezinfekčnost, testovat se přeci nemusím !?

Vládní nařízení lidem plně očkovaným / po prodělání nemoci testování nenařizují, rozhodli jsme se jej před vstupem i tak požadovat. Ačkoliv je u "beznfekčních osob" riziko nákazy a přenosu nižší, večírek v uzavřených prostorech je místem s velmi vysokým rizikem přenosu. Neradi bychom organizací večírku přispěli k šíření nemoci, zvláště v období adventu, kdy se řada nás sektává s rodinami, a hrozí tak přenos i mezi nejzranitelnější části populace. Proto žádáme všechny účastníky večírku o respektování těchto pravidel.


V případě, že byste se nebyli schopni nechat testovat odborně před akcí, u vstupu budou v omezeném počtu k prodeji antigenní testy.


Děkujeme za pochopení!

1 Comment


ivanahola
Nov 24, 2021

Dobrý den, znamená to tedy, že pokud nejsme očkováni ani jsme nemoc neprodělali, večírek je nám zapovězen i v případě platného negativního PCR testu?

Like
bottom of page