top of page
  • Obrázek autoraJiří Boháček

Vyběr Čech do 23 let anebo Vítkovo kvarteto: odtajněn program oslav


Ragby na Pragovce slaví v roce 2024 již 80 let své existence. A to je pořádný důvod k oslavě. Ta proběhne v sobotu 15. června 2024 již od ranních hodin. Program poběží jak v areálu na hřišti, tak i v přilehlém parku Zahrádky.


Již v 11:00 začne program otevřeným turnajem pro veřejnost v touch ragby. Od té doby bude rovněž v provozu zóna pro děti, kde nebudou chybět ani dva gigantické skákací hrady nebo stánky s občerstvením, v čele s opékaným prasetem.


Od 14:00 pak proběhne výkop první exhibice, kde se utkají Old Boys Pra(g)ha a Czech Stars. Sportovním vrcholem by pak měl být zápas mezi áčkem Pragy a výběrem Česka do 23 let. Výkop je plánován na 16:00. Ihned poté proběhne slavnosní ceremoniál, během kterého budou oceněny legendy Pragovky.


A konečně, od 19:00 přijde vrchol kulturní, kdy se představí legendární rockeři, kapela Vítkovo kvarteto. Ta stojí například za hitem Pražskej démon.


Vstup na akci bude volný. Spoustu dalších aktivit a atrakcí bude možné zažít i v parku Zahrádky, kde poběží v barvách Pragy dětský den.

Comentários


bottom of page