top of page
  • Obrázek autoraJiří Boháček

Vánoční večírek 2021

Aktualizováno: 15. 11. 2021


S radostí oznamujeme, že po loňské odmlce se vrací tradiční společenská akce našeho ragbyového klubu, kterou je vánoční večírek.


I tentokrát se sejdeme v noblesních prostorách Hotelu Palace. Večírek proběhne během první prosincové soboty, dne 4. prosince 2021. Brány hotelu se pro nás otevřou v 17:00, moderovaný program bude zahájen nejpozději v 18:00. Od účastníků se očekává společenský oděv.


Vstupenky na akci je již nyní možné zakoupit v předprodeji prostřednictvím online formuláře. Cena vstupenky v předprodeji je snížena na 500 Kč,* na místě bude možné lístek koupit za 800 Kč. V ceně je špičkový raut a zábavný program, s jehož definitivní podobou Vás seznámíme během nadcházejících týdnů na tomto webu a na sociálních sítích.


Co tradice let minulých následovat nebude jsou bezpečnostní opatření. Dovolujeme si upozornit, že vstup na akci bude povolen pouze osobám s platným negativním výsledkem testu proti onemocnění COVID-19, a to bez ohledu na jiné doklady o bezinfekčnosti. Žádáme navštěvníky, aby se nechali odborně testovat ještě před akcí. Zapotřebí bude buď PCR test ne starší než 72 hodin nebo antigenní test ne starší než 24 hodin. V krajních případech se účastníci budou moci samotestovat u vstupu, a to za pomoci vlastního antigenního testu. Důrazně však doporučujeme odborné testování předem. Zmíněná pravidla se můžou změnit v závislosti na aktuálních opatřeních vlády.


Děkujeme za pochopení a velice se těšíme na společné shledání!


___________

* pro případ, že si během předobjednávkového procesu nestihnete poznamenat pokyny k platbě, částku ve výši 500 Kč pošlete prostřednictvím převodu na bankovní účet 51-1051870297/0100. Jako variabilní symbol uveďte "100" a do pole zprávy pro příjemce napište své jméno a příjmení - to za účelem, abychom mohli poplatek spárovat.Commentaires


bottom of page