top of page
  • Richard Rohovec

Soustředění U12 v Dobřichovicích

Soustředění U10+U12 se již tradičně konalo v Dobřichovicích. Po příjezdu ve čtvrtek nás již jako vždy čekal skvělý kuchař Jarda s večeří. Poté proběhla týmová oslava narozenin Fida a šlo se na první trénink do tělocvičny, kde tým ve speciální verzi vybíjené zničil trenéry.


Pátek se už nesl v duchu ostrých tréninků, které byly na konci dne určitě znát, a večerní protahovací trénink v tělocvičně za zvuku relaxační hudby se hodil úplně všem.


V sobotu ráno dorazila početná skupina týmu Mountfield Říčany, které jsme po dohodě pozvali na společné soustředění a upevnění kamarádských vztahů, což se opět povedlo a panovala víc než skvělá nálada a pořádná dávka legrace, ale i tvrdých tréninků. Trenál jsme zakončili společným obědem a pokecem nad sklenkou vynikající šťávy s vodou. Odpolední tréninky už se jely opět dle rozpisu a ve velkém tempu. Večerní čast patřila rozboru zápasu z videa.


Neděle slibovala velkou zábavu jelikož hned ráno začínala Paralympiáda 2023 Dobřichovice, kde dominoval tým Pragováckých slečen doplněný o Fida a Kubu a tomuto týmu se podařilo vyhrát i MS v Rugby Dobřichovice 2023. Celému týmu U12 patří poděkování a velký obdiv za nasazení, tempo a velmi kamarádský přístup ve všech směrech. Díky!


Comments


bottom of page