top of page
  • Obrázek autoraJiří Boháček

Profi ragby kemp pro mládež


Na léto roku 2021 jsou naplánovány dva turnusy nového ragbyového kempu pro mládež. "Profi ragby kemp" je společným projektem Pragy a Tatry. Níže naleznete oficiální popis akce, včetně několika praktických informací pro případné zájemce.


Ragbyové oddíly RC Tatra Smíchov a RC Praga pořádají PROFI RAGBY KEMP pro děti od U12/U14 a U16/U18. Kemp se bude konat pravidelně 1-2 za rok. Cílem je nabídnout hráčům obou oddílů, případně i dalším zájemcům, možnost ryze sportovního kempu v nejlepším sportovním středisku v ČR. Nymburk je místo, kde trénují naší reprezentanti a olympionici, nabízí na jednom místě velmi kvalitní stravu, regeneraci, bazén, beachové kurty, hřiště s umělou trávou, běžecký tunel, tělocvičny. To vše nám umožňuje nabídnout sportovní program s vysokou přidanou hodnotou, kde bude o hráče všestranně postaráno. KAPACITA BUDE OMEZENA POČTEM 50 HRÁČŮ/ČEK.


Podařilo se nám zajistit excelentní trenérské vedení s těmito zkušenostmi:

Ricardo Loubscher – bývalý hráč a trenér Jižní Afriky (Springbooks), týmu Sharks (Super Rugby), Stade Français Paris, Blue Bulls

Roman Šuster – dlouholetý kapitán reprezentace, hlavní trenér RC Praga a reprezentace U20 ČR, asistent reprezentace ČR v kategorii mužů

Karel Šampalík – dlouholetý reprezentant ČR, trenér RC Tatra Smíchov v kategorii U19 a trenér reprezentace ČR U18

Filip Vacek – vedoucí Metodické komise ČSRU, šéftrenér RC Tatra Smíchov, bývalý asistent národního týmu ČR a trenér mužů RC Tatra Smíchov.

Comments


bottom of page