top of page
  • Obrázek autoraJiří Boháček

Podpořte Pragu v boji o záchranu


Pragovka je po mnoha letech ohrožena sestupem. Její jedinou šancí na záchranu je porazit v sobotním duel hraném v Edenu pražskou Slavii.


Výkop utkání je ohlášen na 14:00. Oba týmy se už jednou v letošní extraligové soutěži střetly. Tehdy se Pragovce podařilo na domácím hřišti urvat vítězství 29:15. Poté však Slavia porazila silný Vyškov a znovu překvapila, když prohrála ve Zlíně. Slavia již nebude moci spoléhat na všechny gruzínské hráče, kteří v první části Extraligy vršovický klub posílili. Naopak na Pragovku dorazili zkušení útočníci z jihu afrického kontinentu. Nakonec ale nezapomínejme, že výhodu domácí půdy bude mít náš soupeř, který rovněž hraje o všechno.


Suma sumarum, před utkáním je jen velice obtížné tipovat, jak to vše dopadne a který z tradičních pražských klubů půjde do baráže, a který již v příštím ročníku Extraligy neuvidíme. Jediné, co můžeme udělat pro to, aby sestupujícím týmem nebyla Praga, je v sobotu na druhou hodinu odpolední dorazit do Edenu a pořádně náš tým podpořit!

bottom of page