• Jiří Boháček

Příměstský tábor z více než půlky obsazen


Vývoj pandemie nového koronaviru a s ním souvisejících opatření zatím nenaznačují omezení pro plánovaný příměstský tábor, který Pragovka pravidelně organizuje koncem srpna. I nadále je platný vypsaný termín 24.-28. srpna 2020 a kapacita zůstává avizovaných 80 míst.

Již touto dobou je ale více než polovina míst obsazených. Proto bychom rádi povzbudili rodiče, kteří o přihlášení svých dětí na tábor uvažují, aby neváhali využít online registrační formulář. V něm jsou obsaženy i veškeré důležité informace, týkající se programu a organizace akce. Pokud ani tam nenajdete odpověď na všechny vaše otázky, obraťte se, prosím, na Eriku Linduškovou (rugbypraga@gmail.com / 603 787 007).


Příměstský tábor sice není určen pro "starší" mládež (kategorie U16-19), avšak i pro ni klub chystá program. Momentálně je plánováno soustředění na druhou polovinu srpna. Více informací přineseme, jakmile akce nabudou konkrétního rázu.

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Výsledky březnové Komunitní výzvy

Březen utekl jako voda a spolu s ním vyvrcholila i naše Komunitní výzva. Akce, v rámci které si všichni sportovkyně a sportovci Pragy mohli v aplikaci Sportlyzer vést sportovní deník, přičemž každá vl