top of page
  • Obrázek autoraJiří Boháček

Oslavy ve znamení návratu na hřištěV sobotu, 6. června proběhla na hřišti klubová oslava, která je za normálních okolností nazývána "rozlučkou se sezónou". Vzhledem ke specifičnosti letošního roku by se ale dalo mluvit spíše o oslavě návratu do ragbyového (i civilního) života.


Den na Pragovce začal utkáním kategorie U16, která v pražském derby se Slavií po velice kvalitním výkonu prohrála jen o několik málo bodů. Od 14.00 se již v rámci oficiálního programu Oslavy sehrál zápas mezi Old Boys Praga a Old Boys Praha. V dresech obou týmů nastoupili jubilanti, jmenovitě Vladimír "Koďas" Kodýtek a Zdeněk "Vorel" Vorlický.


Po konci druhého utkání se část hřiště proměnila v zábavní park a venkovní posezení. Navzdory občasným přeháňkám na hřiště dorazila početná návštěva z řad pragovácké rodiny a jejich blízkých. Akce tak byla první větší zatěžkávací zkouškou pro nově zrekonstruovaný bar a i pro jeho novou obsluhu. Kromě něj si návštěvníci mohli užít i nabídku na hřišti postavených stánků, kde se točilo pivo Trautenberk, opekály klobásky, nalévalo francouzské víno*, prodával textil v klubových barvách a podávaly zákusky donesené samotnými účastníky. Zajímavostí je, že vítězem letošní soutěže zákusků se stal domácí chléb se škvarkovou pomazánkou! :-)


Všem, kteří na akci dorazili a zejména těm, kteří se na ní podíleli, velice děkujeme. Doufáme, že akce proběhla ke všeobecné spokojenosti a budeme i rádi za případně poskytnutou zpětnou vazbu! **


_____________

* Pokud vám podávaná vína ve stánku Romana Šustera zachutnala, je možné si je objednat v e-shopu dodavatele. Patříte-li navíc mezi členy klubu RC Praga, máte nárok na slevu 10 %.

** Vaše komentáře a podněty prosím zasílejte na adresu bohacekjiri@seznam.cz. Děkujeme.Comentários


bottom of page