top of page
  • Obrázek autoraJiří Boháček

"Old School Rugby D(e)ads" nabírají


Na našich stránkách a sociálních sítích jste mohli zaregistrovat náborové video Pragovky, ve kterém byli alespoň na okamžik zachyceny všechny věkové kategorie ragbistů. S výjimkou jediné. Chyběla kategorie, která si říká "Old school d(e)ads".


Zatímco jejich ratolesti trénují na opečovávaném pažitu hlavního hřiště pod vedením trenérů a za využití nejmodernějších metod "ragbyové vědy", ragbyoví tátové ze staré školy si v souladu se svým pojmenováním dávají do těla mimo světla reflektorů na plácku za klubovnou, a na "stará kolena" tak objevují svět tohoto krásného sportu. A nejlepší na tom je, že do svých řad nabírají další odvážlivce z řad rodičů a příznivců ragby!


Tréninky se konají vždy v pondělí a středu, od 17:00 do 18:30. Máte-li zájem se připojit, stačí se dostavit včas na místo, kterým je již zmiňované malé hřiště za klubovnou Pragy!


Ze vzniku této "komunitní iniciativy" máme jako klub samozřejmě velikou radost, a přejeme jim, aby je hraní bavilo a po tréninku se stále cítili více jako "dads", nežli "deads". :-)

Komentáře


bottom of page