top of page
  • Obrázek autoraJiří Boháček

Nové LED osvětlení na Pragovce


Před několika týdny byl na Pragovce dokončen významný investiční projekt, který posouvá kvalitu sportovního zázemí o velký kus dál. Osvětlení prošlo renovací. Sloupy, které lemují hrací plochu, byly osázeny novými reflektory využívající LED technologii.


Nové osvětlení poskytne hráčům a trenérům komfort i dlouho po západu slunce. Na fotce můžete vidět snímek osvětlené hrací plochy, před tréninkem seniorů minulý čtvrtek.


Osvětlení nepovede pouze ke zkvalitnění tréninků, zároveň klubu umožňuje pořádat prestižní, večerní zápasy, s kterými v nedávné minulosti úspěšně experimentovaly Tatra a Sparta. Osvětlení otevírá dveře i k pořadatelství mezinárodních utkání.


"Speciální poděkování náleží našim partnerům" říká s hrdým úsměvem Tomáš Matras, člen výkonného výboru RC Praga odpovědný za areál. "Díky Colorteamu a Vorlovi za pomoc s nákupem osvětlení. Uznání zaslouží i hoši z Fuchs Elektro, kteří se postarali o profesionální instalaci".

Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Ragbistům Pragy se nepodařilo získat body ani v druhém kole ragbyové Extraligy. Utkání v brněnské "kleci" skončilo 14:29 z pohledu Pragy. Praga do Brna odcestovala s jasným cílem. Spravit si chuť po f

bottom of page