• Jiří Boháček

Letní tréninková pauza

Aktualizace: čvn 26

Dnes, ve čtvrtek 25. června proběhl na hřišti poslední trénink jarní části sezóny 2020. Jaro bylo krátké, ale i tak našim hráčkám a hráčům umožnilo na hřišti pod vedením našeho skvělého trenérského týmu vyplavit spoustu hormonu štěstí.


V pondělí 22. června si svůj poslední trénink užila i Ragbyová školička. Jak je již tradicí, při předprázdninovém loučení nechyběl ani dort upečený Emilií Koťátkovou, jíž patří velký dík za několikaleté "sladké sponzorství"! Na podzim se školička již nesejde ve stejném složení - ne, že by snad děti zlobily - avšak část z nich, konkrétně všichni chlapci a některá děvčata narozená roku 2014, se přesunou do starší kategorie U8. Fotografie z akce naleznete níže.


Jak účastníkům školky, tak i všem ostatním sportovcům našeho klubu přejeme příjemně prožité léto. Doufáme, že ho strávíte ve společnosti nejbližších, a společně se ve zdraví shledáme v plánovaný termín návratu do tréninkového procesu. :-)


Nejnovější příspěvky

Zobrazit vše

Utkání se Slavií zrušeno, posezení platí

S lítostí musíme všem fanouškům a fanynkám oznámit, že zítřejší utkání proti Slavii se ruší. Důvodem je podezření z nákazy novým korona virem v týmu Slavie. Avšak, podle předpovědi počasí nás čeká krá