top of page
  • Obrázek autoraJiří Boháček

Doražte na Členskou schůzi 22. listopadu

V den s "magickým" datem 22. 11. 2022 od 18.00 proběhne v prostoru klubovny Pragovky výroční Členská schůze. V dnešním příspěvku přibližujeme co od ní očekávat a pro koho je určena.


Jak uvádějí stanovy klubu, Členská schůze je vrcholným orgánem spolku, která by se měla konat alespoň jednou ročně. Letošní ročník schůze bude "nevolební" - nebudou se volit noví členové výkonného výboru, jelikož mandát těch současných končí až v závěru roku 2023. Výkonný výbor zároveň neplánuje předložit členům klubu návrhy k odhlasování - výbor tak stojí za příslibem zachování výše členských příspěvků pro rok 2023. O čem tedy celá schůze bude?


Letošní schůze bude mít dva účely. Za prvé, poskytnout členům relevantní informace o chodu klubu, jeho hospodaření, sportovních výsledcích, investičních projektech a plánech do budoucna. A za druhé, dát členům prostor k vyjádření svých návrhů a otázek, které bude možné na místě diskutovat se členy výboru.


Členská schůze bude přístupná jak všem členům, tak i širší veřejnosti, která má zájem o dění v klubu. Velice rádi na schůzi uvidíme zejména rodiče dětí a mládeže, která klub reprezentuje, bývalé a současné hráče, stejně tak jako trenéry a dobrovolníky. V případě, že se schůze nebudete moci účastnit osobně, plánujeme zprostředkovat online přenos, který bude možné i zpětně přehrát.


V případě dotazů souvisejících se schůzí, či s chodem klubu obecně, se obracejte prosím na emailovou adresu rugbypraga@gmail.com. Děkujeme a těšíme se na Vaši účast.

Comments


bottom of page