top of page
  • Obrázek autoraJiří Boháček

Béčko & U14: Na Tatře jako doma

V tento čtvrtek, 27. dubna se v odpoledních hodinách hrála dvě soutěžní utkání Pragy. V obou případech byla Praga v zápise jako domácí tým, v obou případech se hrálo na hřišti Tatry a v obou případech Tatra zvítězila.


Důvodem, proč se naši hráči kategorií U14 a "B" týmu mužů nepředvedli na hřišti ve Vysočanech, bylo konání akce pro partnera ČSRU na hřišti Pragovky.


Jako první do utkání v 17.00 nastoupili naši "starší žáci". Tatře vzdorovali zhruba 10 minut, poté se rozjela smršť pětek. Tatra vyhrála první půli 33:0. Praga se zmohla na dvě pokládky až v druhém dějství, o které se postarali Dominik Řečínský a Kvido Žák. Konečné skóre 10:47 v neprospěch Pragy.


Souboj béček Pragy a Tatry byl zajímavý tím, že v důsledku extraligového volna se do něj zapojila řada hráčů z "A" týmů obou klubů. Senzací na straně Pragy byl návrat "ztracených synů" Pragy, v realitě navíc bratrů, Aleše a Martina Charvátových. I přes to, že tým Pragy podlehl 21:54 (14:21 po půli), trenér Manyosha byl z předvedeného výkonu nadšený a nešetřil chválou. Jedním z důvodů ovšem mohla být skutečnost, že pro toto utkání mohl nechat své vlastní kopačky v tašce, a naplno se věnovat trénování. :-)

Comentarios


bottom of page