top of page
  • rugbypraga.com

Vyškov - Praga 35:23


Šňůra porážek Pragy bohužel pokračuje. Ze sobotního utkání ve Vyškově si vysočanští Medvědi nepřivezli ani jeden bod, a klesají tak na průběžnou čtvrtou příčku.

Domácí Vyškov se v úvodu ujal vedení pětkou a Praga dotahovala trestnými kopy. Do dobré kopáčské formy se probudil Matyáš Hopp, který na pozici útokové spojky nastupuje po odchodu A.A. Froňka a zranění Petra Čížka. Skóre bylo v 18. minutě pro Pragu příznivě, 8:9. Hrálo se za velmi deštivého počasí, které přispělo k vysokému počtu předhozů a následných mlýnů. Vyškov se k vedení vrátil, a v druhém poločase ho ještě upevnil. Praga prohrávala již v 55. minutě 23:9, když se odhodlala k návratu a položila důležité dvě pětky. Jejich autory byli hráči z nejzkušenějších, Pavel Syrový a Václav Zelenka. Skóre bylo v tu chvíli, za hustého deště 23:23. Koncovka však vyšla mnohem lépe domácímu Vyškovu, který položil dvě pětky a dovedl tak utkání do vítězného konce za zisku 5 bodů do tabulky.

Pochmurný zážitek nenapravilo ani následující utkání rezervních týmů. V utkání hrané na 2x20 minut v deseti hráčích na každé straně vítězil opět domácí "mančaft".

V příštím utkání se Praga ukáže na domácí půdě proti Spartě. Hrát se bude od 14.00 a věříme, že si fanoušci Pragovky najdou na vysočanské derby cestu!

Sestava "A" proti Vyškovu:

Král - Novák M. - Novotný, Charvát - Čížek J., Kulhánek (c) - Hošek - Boháček, Syrový - Hopp, Skotnický - Bartůněk, Náse - Malý - Chupík.

Lavička: Zelenka, Vaniščák, Klein, Lištvan, Štochl, Petrouš a Hynek.

RT: Šuster, Kinter, Šťastný, Pokorný (trenéři), Filip (fyzio)

bottom of page