top of page
  • rugbypraga.com

Oslavy 75 let Pragy již zítra


Oslavy tři čtvrtě století trvající existence našeho klubu proběhnou již zítra, na hřišti Pragy od 10 hodin.

Program Oslav jsme blíže představovali v jednom z předchozích článků, Budeme velice rádi pokud dorazíte a zúčastníte se i některé z organizovaných soutěží a aktivit, zejména:

  • Soutěže o nejlepší zákusek Zúčastnit se může každý, kdo připraví / upeče sladký nebo slaný zákusek a přinese ho na hřiště. Soutěž bude probíhat během dopoledne. Ostatní návštěvníci budou ochutnávat a hlasovat, vítěz si potom odnese cenu nejlepšího pekaře!

  • "Rodinný touch" Nezapomeňte si s sebou vzít vhodnou a obuv a oděv. Po skončení sportovního bloku v 15 hodin proběhne na hřišti bezkontaktní ragby, které si můžou vyzkoušet společně děti, rodiče, hráči a všichni ostatní účastníci oslav.

  • Silácké soutěže Pod dohledem zkušeného a zdatného fitness kouče proběhnou v pozdější části odpoledního programu i silové soutěže v naší nové, venkovní posilovně. Takže i pro tento případ doporučujeme pohodlný oděv.

Pokud byste si náhodou náhradní oblečení zapomněli doma, není všem dnům konec - během oslav bude otevřený fanshop, ve kterém bude příležitost se "dozbrojit".

Ragby zdar a zítra na viděnou!


bottom of page