top of page
  • rugbypraga.com

Program nadcházejících Oslav 75 let Pragy


Ani ne za dva týdny nás čekají velké narozeniny našeho klubu! Pragovka oslaví 75 let od svého založení. Jak bude celá akce probíhat a na co se můžete těšit?

Oslavy začínají v 10 hodin ráno a budou rozděleny do tří navazujících bloků. Během prvního budou k vidění dvě ragbyová utkání. Nejprve se od 11.00 na trávníku ukáží veteráni v zápase Old Boys Praha - Les Rebels (FR). Pokračovat bude aktuální generace hráčů Pragy. V rámci nadstavbové soutěže TOP 6 se Praga od 13.00 utká s Dragonem Brno. S finálním hvizdem rozhodčího skončí první, ragbyový blok. Následovat bude oficiální proslov současného prezidenta klubu, vyhlášení soutěže o nejlepší zákusek a následné zahájení aktivit pro návštěvníky akce - kromě touch ragby pro rodiny nebudou chybět drobné dovednostní, či silové soutěže v nově zbudované posilovně. Kulturně-vzdělávací dimenzi akce doplní i expozice Praga 75, kterou si návštěvníci budou moct prohlédnou v klubovně. V 18.00 začne třetí, závěrečný blok, který uvede vystoupení kapely "Divoký sny maxipsa Fíka". Společně s vystoupením se otevře i venkovní bar a začne volná večerní zábava.

Po celý den budou otevřené stánky s jídlem, pivem a vínem. Během dopoledne bude probíhat hlasování v soutěži "O nejlepší zákusek", které se můžete zúčastnit i Vy! Pro nejmenší děti bude připraven skákací hrad a otevřeno bude samozřejmě i dětské hřiště. Akce je určena pro všechny členy a přátele klubu, nevyjímaje rodiče mladých hráčů a hráček. Vstup na akci je pro všechny zdarma. Těšíme se na Vaši návštěvu!

bottom of page