top of page
  • rugbypraga.com

Rozlučka a zábava


V minulém příspěvku jsme se věnovali žaludku. Konkrétně tomu, čím ho budete moct zaplnit během nadcházející rozlučky s jarní částí sezóny. Dnes se podíváme blíže na chystaný program.

Do letošního programu jsme po loňském úspěchu opět zařadili tzv. bumper balls. Jedná se o kontaktní formu kopané, ve které nejde ani tak moc o hru s míčem. Snímek výše zachycuje ukázku toho, jak jedno z utkání v "bumper fotbalu" vypadalo loni. Samozřejmě, 100% bezpečné!

Všichni návštěvníci si budou moci vyzkoušet i jiné pohybové aktivity. Chybět nebudou ani ty ragbyové (přeci jen, jsme ragbyový klub). Čekat nás bude soutěž v kopání na háčko, otestujete, jak šikovné jsou vaše "mlynářské" ruce, a budete mít i možnost si vyzkoušet, co to obnáší být "prvořadníkem" v mlýnu.

Rodiče těch nejmenších Pragováčků zajisté uvítají tzv. dětskou zónu. V té se bude nacházet již tradiční, skákací hrad, pískoviště a opičí dráha.

Je možné, že u výše uvedených aktivit se i trošku zapotíte, a poté bude zapotřebí doplnit tekutiny. Připravená proto bude zásoba limonád, piva a vína. Pivo bude hned k dispozici na dvou místech - pivo z velkého pivovaru v klubovně a z malého pivovaru na travnaté ploše ve stánku. Ve stánku bude k mání rovněž výběr z francouzských vín. Ten bude letošní žhavou novinkou.

Věříme, že zde uvedený výňatek z programu pragovácké rozlučky se sezónou 2018, ve Vás vzbudil dostatečný zájem a na akci dorazíte. Připomínáme, konat se bude již tu nadcházející sobotu, 23. června 2018 od 14.00. Těšíme se na Vaši účast!

bottom of page