top of page
  • rugbypraga.com

Rozlučka a jídlo


Jídlo se stalo nedílnou součástí předchozích dvou ročníků rozlučky. Každému je přeci jasné, že nelze zvládnout odpoledne plné pohybových aktivit bez dostatečného přísunu energie. :-) Pokud se počítáte mezi milovníky jídla, tak potom se na letošní rozlučku se sezónou (23.6.2018) můžete těšit dvojnásob. A to ze dvou důvodů:

1) Ani letos nebude chybět pekařská soutěž! Zúčastnit se může každý, kdo na hřiště v den rozlučky přinese sladký nebo slaný zákusek. Stejně jako během minulých ročníků, i nyní bude na autory nejlepších kousků, o nichž rozhodnou ostatní návštěvníci akce, čekat vypečená odměna. Všechny mistryně a mistry kuchyně proto vyzýváme, je čas na nákup ingrediencí. :-)

2) Ve stanu u vstupu budou v pohotovosti tři grily v režii našich hochů z U16. Ačkoli tedy akce začíná až ve dvě hodiny odpoledne, s obědem to nepřehánějte. Naši mladíci si společně se svými rodiči již brousí nože, aby vám mohli naservírovat ty nejvoňavější speciality z grilu. Těšit se můžete i na srbskou kuchyni.

Pokud se vám sbíhají sliny, dobrou zprávou je, že rozlučka tu bude již za necelé tři týdny! V příštím příspěvku se řekneme něco o plánovaném programu. Brzy na viděnou!


bottom of page