top of page
  • rugbypraga.com

Zveme na Memoriál Jana Kudrny


Již posedmé se sejdou týmy malých ragbistů a jejich rodičů a fanoušků, aby poměřily své síly v turnaji s názvem Memoriál Jana Kudrny.

Popularita tohoto turnaje se každým rokem zvětšuje, a tak se nejen neustále zvyšuje počet přihlášených týmů, ale hlásí se dokonce i ragbyové týmy ze zahraničí. Kromě toho je tento rok turnaj pořádán pod záštitou ČSRU jako součást Prague Youth Rugby Festivalu. Letos se tato ragbyová událost pro nejmenší odehraje 7. dubna 2018, a to již tradičně v areálu ragbyového týmu RC Praga Praha v pražských Vysočanech.

Není náhodou, že zázemí pro tento turnaj vytváří úspěšný klub pražské Pragovky. Byl to právě její člen, ragbista s velkým R, pan Jan Kudrna, který tradici tohoto turnaje před více než 40 lety založil. A v jeho odkazu pokračuje jak jeho rodina, která v klubu i dnes aktivně působí, tak celý mateřský klub Pragovky, pro který je pořadatelství tohoto turnaje velkou ctí a potěšením.

Hráči kategorie U8, jejich rodiče i fanoušci se můžou těšit nejen na skvělý sportovní zážitek, ale i na vzrušující a přátelskou atmosféru, doplňující program a báječné občerstvení.

Přijměte i vy pozvání na letošní Memoriál Jana Kudrny!

Kdy: 7. dubna 2018 od 10:00 h Kde: RC Praga Praha v Praze - Vysočanech

bottom of page