top of page
  • rugbypraga.com

Novinky při domácích utkáních Extraligy


Nový extraligový ročník přinese minimálně dvě novinky pro domácí utkání Pragy. Budou jimi zavedení třetích poločasů a revidovaná politika vstupného. V tomto příspěvku si je trochu blíže představíme a vysvětlíme, proč k nim dojde.

Třetí poločasy

Třetí poločas je termín, který patří k ragby asi stejně neodmyslitelně, jako knedlíky ke svíčkové. Je to období po zápase, v rámci kterého se hráči obou týmů společně baví a druží. V zahraničí je často zvykem, že hostící ragbyový tým při této příležitosti připraví jídlo pro oba týmy, díky čemuž se do třetího poločasu zapojí více hráčů. Ve snaze podpořit tuto hezkou tradici bude Pragovka v sezóně 2018 tento způsob pohoštění pro své hráče i protihráče připravovat. Velký dík přitom patří našemu sponzoru, společnosti JLV, která bude partnerem třetích poločasů.

Změna vstupních cen

Třetí poločasy jsou změnou, která se dotkne hráčů a členů realizačních týmů jednotlivých klubů. Část diváků se zase může těšit na snížené vstupné. Dosud bylo vstupné na extraligové utkání na Pragovce 100 Kč, s výjimkou mládeže do 15 let. Letos jsme se rozhodli podpořit návštěvnost domácích utkání ze strany vlastních členů, a zavádíme tzv. snížené vstupné 50 Kč pro ty, kteří jsou členy klubu RC Praga a mají uhrazené členské příspěvky pro dané období. Skupinu osob s nárokem na volné vstupné potom rozšiřujeme na osoby zdravotně postižené, členy síně slávy "Honoured" a novináře.

Věříme, že uvedené změny povedou k vyšší návštěvnosti a spokojenosti jak hráčů, tak i diváků. Uvedené změny poprvé vstoupí v platnost během nadcházejícího utkání Praga - Slavia. V případě dotazů či nejasností nás neváhejte kontaktovat na rugbypraga@gmail.com.

bottom of page