top of page
  • rugbypraga.com

Co se událo během Vánočního večírku...


Vánoční večírek roku 2017 se, stejně jako v roce minulém, konal v prostorách hotelu Palace. Na více než 130 (!) dorazivších hostů čekalo výborné jídlo a poměrně nabitý program.

Ten zahájil krátkým poselstvím končící prezident klubu Mirek Fuchs. Později v průběhu večera od něj "žezlo" převzal Luděk "Čudla" Kudláček, který v rámci své "inaugurační řeči" poděkoval svému předchůdci a uvedl tři legendy Pragy do Síně slávy, mezi tzv. Honoured. Oceněni byli Zdeněk Zeman starší, Petr Skála a Mirek Syrový. Zvláštní poděkování obdržel i Eduard Krützner mladší, který k 1. lednu končí své mnohaleté a úspěšné působení u A-týmu. Série ocenění byla zakončena vyhlášením tří "nej" dobrovolníků Pragy za rok 2017. Uznání se dostalo Romanovi Baňkovi, Jakubu Fuchsovi a Josefovi Fišerovi. Více informací o oceněných se dočtete v samostatném článku, který se již brzo objeví na webových stránkách klubu.

V rámci programu se i soutěžilo. Dvojice moderátorů si jako první připravila vědomostní soutěž, které se prostřednictvím mobilních telefonů mohli zúčastnit všichni hosté. Ze zhruba šedesátky účastníků byli nejbystřejší Petr Čížek (vítěz soutěže), "Ruda" (2. místo) a Robert Čížek (bratr vítěze, 3. místo). O zajímavou zápletku se postaral soutěžící "Ruda". Tím byl totiž nakonec Pavel Syrový, který se během průběhu soutěže prezentoval jako účastník volící spíše chybné odpovědi.

V programu nechyběla tombola a ani tradiční "losovačka" vstupenek, ve které se hrálo o obří šunku. Po sérii rychlých soutěží program vyvrcholil "pivní štafetou". V minulém ročníku zvítězil A-tým nad B-týmem. Letos se okruh pivních sportovců rozšířil a proti sobě nastoupivší týmy by bylo možno pojmenovat jako "staří" a "mladí". Za zmínku stojí, že štafetu "mladých" rozpíjela dívka a nevedla si, na rozdíl od některých spoluhráčů, vůbec špatně. Rozhodovali však zkušenosti, a "staří", kteří toho za svou kariéru odtrénovali více, zvítězili.

Závěrem bychom chtěli hostům poděkovat za účast, která byla rekordní. Zároveň doufáme, že si všichni večer užili a příště se sejdeme v alespoň stejném počtu. S radostí jsme sledovali, že dorazili i někteří z rodičů mládeže a i několik mládežníků samotných (viz foto). Veliké díky patří rovněž Martinovi Koťátkovi a jeho profesionálnímu týmu!

Díky, za rok na viděnou a ragby zdar!

bottom of page