top of page
  • rugbypraga.com

V sobotu s Vyškovem


V sobotu přijedou na Pragovku hráči Vyškova - tým, který na Pragovce sehraje svůj poslední zápas základní části. Zápas, který rozhodne o jejich případném vyřazení ze soutěže.

Vyškovu se totiž nepovedla čtvrteční dohrávka odloženého zápasu proti Říčanům, a doma podlehl 20:27. Tím se Říčany dostali na průběžné čtvrté, poslední postupové místo do play-off, zatímco Vyškov klesl na pozici pátou. Jediný způsob, jak se Vyškov může probojovat zpět do nejlepší čtyřky, je porazit Pragovku na jejím domácím hřišti a doufat v neúspěch Říčan v nadcházejících dvou utkáních.

Pragovka naopak bude usilovat o to, aby sehrála semifinále doma. Předminulý víkend porazila Tatru a během toho minulého odpočívala. Praga bude mít tedy výhodu domácího prostředí a měla by mít více sil, neboť Vyškov hrál své poslední utkání před pouhými dvěma dny. Jenže Vyškov prostě musí!

Zveme proto všechny fanoušky na slibnou bitvu, ke které dojde od 14:00 na hřišti RC Praga Praha. Bohužel, pro nedostatek hráčů Vyškova se nebude konat utkání B-týmů.

bottom of page