top of page
  • Dragan Petrović

Úspěšný start U8 v Říčanech


Nejmenší Pragováčtí medvědi kategorie U8 dnes odehráli v Říčanech svůj první turnaj v této sezóně.

V srpnu jsme absolvovali tréninkový kemp a nyní jsme odjeli do Říčan ukázat, co umíme. Do soutěže jsme přihlásili 3 týmy do skupin A, B, a C. Ve skupině A nás reprezentoval tým Praga Staré páky, který jednoznačně vyhrál všechny zápasy ve skupině. Počasí bylo pravé ragbyové. Před začátkem turnaje pršelo, ale našim borcům to nevadilo. V prvním zápase jsme porazili Říčany Modrou lavinu 4:1 a potom i ostatní soupeře - Tatru Kobylky 5:1, Petrovické Žáby 7:1 Říčany Modrou sílu 4:0 a Slavii Hvězdy 9:0.

Naši kluci dominovali na hřišti v sestavě Štěpán, Honza, Maty, Tony, Ben a Tadeáš. Ukázalo se, že zkušenosti z minulé sezóny, pravidelné tréninky a ragby kemp na Pragovce přinesly první ovoce v této sezóně. Ve skupině B odehráli Pragováčtí medvědi, zvaní také Mladé pušky, rovněž nádherný turnaj. Ze šesti zápasů prohráli jen dva a skončili na pěkném 3. místě. V krásných zápasech naše Pragovácké Mladé pušky porazily tým Kralup 7:0, Říčany Modrou mašinu 8:0 a Tatru Sarančata 4:0. Ve skupině C náš tým Praga Radostně vpřed úspěšně zabodoval a stejně, jako ve skupině A, jsme s přehledem vyhráli skupinu C, kde jsme jednoznačně porazili všechny soupeře - Iuridicu 7:0, Přeloučské bizony 8:0, Petrovické Pulce 4:2, Tatru Černou Bouři 5:1, Říčanská Modrá Torpéda 7:0.

Začátek sezóny se nám povedl a doufáme, že tak dobře, jako dnes v Říčanech, budeme hrát celou sezónu. Mladí medvědi U8 dnes ukázali, jak se bojuje za barvy Pragovky a patři jim velká gratulace, stejně jako rodičům a trenérům, kteří dnes v Říčanech byli.

bottom of page