top of page
  • rugbypraga.com

Ještě jednou zveme na Rozlučku


V minulém příspěvku jsme informovali o soutěži v pečení, která ani letos nebude chybět na Klubové rozlučce. Dnes bychom Vás touto cestou ještě jednou na akci rádi pozvali a zdůraznili, že se jedná o událost určenou pro všechny Pragovačky, Pragováky, jejich rodiny a přátele. To znamená maminky a tatínky malých hráček a hráčů, trenéry, činovníky, hráče, jejich rodiče a přátele a všechny další fanoušky, kteří ve svém srdci mají Rugby Club Praga Praha.

Cílem akce je vzájemné seznámení a příjemné prožití sobotního dne. Doufáme, že se všichni budou dobře bavit; připraven bude moderovaný program plný pohybově laděných her a soutěží. V provozu bude jak klubovna s barem, tak i stánek s občerstvením a fanshopem. Pro návštěvníky bude připraveno i něco na zub, jako pozornost klubu.

Akce začíná, stejně jako loni, ve 14:00. Možná se ptáte - proč tuto sobotu v tento čas, kdy se na Tatře Smíchov koná utkání českého národního týmu proti NZ Ambassadors? Důvodem je, že vhodnější termín nebyl letos k dispozici a zkracovat akci na pozdní odpoledne se nám nechtělo, aby mohli dorazit i menší děti. Pokud se chcete vydat na Tatru, chápeme, a doufáme, že si po skončení utkání na Pragovku najdete cestu. Koneckonců společné focení proběhne až v 17:00. :-)

Moc se těšíme na Vaši návštěvu.

Ragby zdar!

bottom of page