top of page
  • JéBé

Celostátní turnaj U10 - 3.6.2017


V sobotu mladé Pragováky čekal vrchol jejich celoročního snažení. Měli možnost změřit síly se svými soupeři na celorepublikovém mistrovství, a to nejen s těmi, které dobře znají z regionalních turnajů, ale i s těmi moravskými.

Praga vyráží do Olomouce, sraz je v šest ráno na "Hlaváku" a průběh vstáváni ve většině Pragovackých domácností je stejný. Chlapci s bojovým pokřikem ochotně vyskakují na první dobrou z postelí, po ospalosti není ani stopy a už se nemůžou dočkat až se s bojovností medvědů zakousnou do svých soupeřů. Na srazu jsou všichni včas (včetně trenéru, kteří jistě taky nemohli dospat) a může se vyrazit. Autor článku byl bohužel při zápasech přítomen pouze virtuálně, takže nezná přesné podrobnosti soubojů, ale i tak, věřte celý den byl i pro něho plný napětí!

Nakonec přečtěte si sami, jaké zprávy mu od jednoho z trenerů průběžně chodily: Sparta Praga 0:3 (... hoho zacina to dobre) Bystrc Praga 1:3 (... hoho pokracuje to dobre) Vyskov Praga 2:4 (.... stale vitezime!!) Zlín Praga 0:1 ( ... malinko ztrácíme tempo, ale pořád nás nikdo nedokázal porazit) Petrovice Praga 4:1 ( ...ajaj ... no hlavně že postupujem) A po oběde pokračujem v krasojízdě: Slavie Praga 2:4 ( ...dobrý!!!!) Říčany Praga 6:1 ( ... škoda...) Tatra Praga 3:1 ... Celkově jsme skončili .... kolikatý že..?? Míla nám to zazpíval, když jsme si večer pro kluky přijeli na nádraží ... "Tak jsme čtvrtý no a coooooo...!!!"

JeBe

bottom of page