top of page
  • Obrázek autoraZdeněk Žák st.

Turnaj U8 v Babicích


Za tropického teplíčka se dnes vydali medvědi na turnaj U8 do Babic. Přihlásili jsme opět 3 mužstva do kategorií A,B,C a tak si “koučing” nejmenších medvíďat v céčku vzala tentokrát na starosti Jana Šindelářová. Svoji premieru zvládla s mužstvem skvěle, mužstvo 3x prohrálo, 2x vyhrálo a záhráli si úplně všichni.

Béčko tentokrát posílili i Samík a Ondra, a tak trenér Roman mohl na závěr hodnotit pozitivní herní bilanci mužstva. Naši hráči dostali na úvod klepec od Plzně, která byla výrazně lepší, než všichni ostatní. Naši hráči se však oklepali a poté již váleli a bojovali o sto šest.

Áčko zahajovalo na úvod s Tatrou, s kterou jsme prohráli po vyrovnané hře 3:4. Bohužel se nám v závěru nepodařilo udržet vedení, po většinu zápasu jsme nad soupeřem vedli. I přes prohru kluci předvedli pohlednou a bojovnou hru. V dalším pěkném zápase jsme porazili Modrou lavinu z Říčan a čekala nás Sparta. S ní jsme sice jsme prohráli 4:6, ale hráči ukázali bojovné srdce a celý zápas drželi vyrovnanou partii. Neuvěřitelný výkon zde předvedl Jenda Letenský, který Sparťanům nasázel 3 pětky a všem předváděl lekce z přímočarého a rychlého tahu na pětku.

Na závěr jsme si pohráli 8:1 se Slávií a 12:1 s Modrou Sílou z Říčan, které však již asi horkem síla trochu vyprchala. V posledním utkání předvedl několik pěkných průniků i Samík, který přišel posílit áčko.

Kluci si zkusili úspěšně zahrát, co jsme si předem domluvili a např. rychlým rozehráním, jakož i např. nestandardním výkopem “drncákem” jsme párkrát soupeře překvapili a následně i bodovali.

Dík tentokrát všem za bojovné srdce a některým zvláště, že je nezlomila různá, i krvavá, zranění.

zz

bottom of page