top of page
  • Obrázek autoraZdeněk Žák st.

U8 v Chrášťanech


Kolotoč rugbyových turnajů U8 tentokrát zavedl mladé Pragováky do Chrášťan, kde se medvědi představili ve skupině A a C. V céčku naše mladé naděje nepoznaly vůbec prohru a všechny své soupeře přesvědčivě přehrály. V áčku jsme zahájili prohrou se Spartou a zdá se, že naši hráči mají se silnějšími soupeři spíše psychycký, než skutečný herní problém. Těsně před nástupem do utkání se u někoho dostaví náhlé bolesti břicha, druhý má potíže s polykáním a najednou by všichni raději byli na střídačce než na hřišti. Pokud se nám tento neduh podaří vyřešit, tak máme na to, být mezi nejlepšími. Naši hráči v áčku nakonec všechny ostatní zápasy vyhráli a předvedli velmi dobrý výkon. Takže příští týden turnájek v Babicích a potom již na “mistrovství” do Ostravy.

bottom of page