top of page
  • Obrázek autoraZdeněk Žák st.

Soustředění U8-U10


Redakce webu se omlouvá autorům a veřejnosti za opožděné uveřejnění tohoto článku.

Mladí medvědi kategorie U8/ U10 se 23. - 26.4. zůčastnili společného soustředění a přípravy na jarní sezonu ve sportovním areálu Sokola Dobřichovice. Denně měli mladí Pragováci na programu min. 3 tréninkové jednotky ( 2x venku, 1x tělocvična) a někteří navíc ještě ranní výběh k Berounce před snídaní, spojený s ranním umytím v řece. Mimo klasických tréninků kluci absolvovali “ragbyovou olympiádu/ víceboj družstev”, kde si prověřili nejen své ragbyové dovednosti a fyzické schopnosti, ale i všeobecné znalosti a přehled ve vědomostním kvizu.

Poslední den si kluci dali turnaj smíšených družstev (U8/U10) v ragby, když na 2 hřištích bylo možné sledovat hru našich mladých nadějí v "týmech Argentiny, Irska, Walesu, Nového Zélandu, Fiji”.

Díky hráčům, rodičům, trenérům a celé Pragovce se akce povedla po všech stránkách, všichni přežili ve zdraví a loučili jsme se s nadějí na dobré výsledky v jarních soutěžích. Po odjezdu posledního malého hráče trenéři konstatovali, že jim ještě stále hučí v hlavě i když všude již bylo neobvyklé ticho.

bottom of page