top of page
  • JB

Svítá nad dalším náročným víkendem


Příští víkend mají ragbyové soutěže v patnáctkovém ragby pauzu - na neděli jsou totiž naplánovány sedmičkové turnaje. Ne úplně platí toto i pro Pragu.

Na sobotu bylo totiž přesunuto utkání rezervy v Olomouci, které se mělo původně odehrát zhruba před měsícem. B-tým vyráží na Hanou již časně ráno - sraz je stanoven na 7:15, na Hlavním nádraží před informačními cedulemi v hlavní hale. Nominováno na zápas bylo těchto 22 borců:

Král, Šlosár, Zelenka, Vazač, Pauli, Perlík, Vaniščák, Černý, Hošek, Levytskyy, Vadina, Charvát, Náse, Bartůněk, Novák R., Novák D., Fuchs F., Žák, Hopp, Fáber, Chupík a Malý

Ti hráči Pragy, kteří nejsou v nominaci uvedeni, sehrají přátelské utkání proti nizozemským studentům, jehož výkop je naplánován na 13:00, rovněž v sobotu. Sraz je v 11:30. Po utkání bude následovat 3. poločas s večeří a pivem. Utkání je určeno jak pro hráče A-týmu, tak i pro hráče B-týmu a nováčky, kteří se nedostali do sestavy, která pojede do Olomouce. Zahrajou si všichni, kteří dorazí (also our German speaking friend :-) ).

Tím však víkend neskončí. V neděli odehrají jak A-tým, tak i B-tým sedmičkový turnaj. A-tým v Říčanech, B-tým se předvede na domácí půdě na Pragovce. O nominaci budou informovat trenéři.

Ve čtvrtek ahoj na tréninku! ;-)


bottom of page