top of page
  • Obrázek autoraJiří Boháček

U-osmičky na Slavii


"Staré páky" by Michal Novák

V neděli 18.10. se konal na Slávii poslední dětský turnaj kategorie U8. V tomto reportu bych chtěl především kluky pochválit za předvedené výkony. Leckdo může namítnout, že kluci moc nevyhrávají, což je pravda, ale je třeba se na výkony kluků kouknout jako na celek. Kluci hrají v kategorii A, takže se setkávají s těmi nejlepšími. Naši borci hráli se všemi týmy velice vyrovnaná utkání. Skládali jako o život a především, což si myslím, že je nejhlavnější, se nikdy nevzdali a snažili se hrát jako tým.

S tímto týmem pracujeme necelé dva měsíce a na klucích jsou vidět už velké pokroky. Především ve skládání, v prezentaci míče a celkové organizaci hry se kluci neuvěřitelně zlepšili. Myslím si, že nebude trvat dlouho a na jaře začneme nejprve vyhrávat jednotlivé zápasy a nakonec budeme vyhrávat i turnaje.

"Mladé pušky" by Jakub Novák

Posledním letošním venkovním turnajem byla Slavia. Konečně v Praze! .. a podle toho taky vypadala účast nejmenších medvědů, jestliže jsem si pochvaloval, že předchozí turnaje odehrají vždy dvě družstva, tak tentokrát bychom sestavili tři a to také doufám na jaře uděláme! Družstva tradičně dělíme na starší (ročníky 2008) a mladší a hlásíme se do výkonnostních skupin A a C. Za sebe mohu hodnotit vystoupení mladých pušek, které všechny týmy trápili vynikajícími skládkami. Malinko bezradně působíme v protiútoku, ale na tom s klukama zapracujeme. Tradičně výborná podpora rodičů nás nakonec dohnala na třetí místo v C-čku. Chci poděkovat všem borcům za reprezentaci Pragovky a budeme se těšit na zimní halové turnaje.

Jakub, Honza, Michal a Standa U8 CREW

- foto je ilustrační, z minulého turnaje -

bottom of page