top of page
  • JB

Vzhůru proti Slavii


Dneškem skončilo čtyřdenní soustředění seniorských kategorií v Dobřichovicích. Hráči se během něj dostali na trávu, palubovku i na klikaté cesty lemující stredočeské městečko. Cílem toho všeho bylo doladit formu před nadcházejícím týdnem, na jehož konci se jak áčko, tak i béčko, utkají se svými protějšky ze Slavie.

Jarní fázi extraligy Pragovka odstartuje v sobotu, od 14:00 na svém domácím hřišti. Jako vždy, i tentokrát si neodvažujeme výsledek ani tipovat. Ano, Pragovka sice zvítězila ve všech extraligových utkáních na podzim, ano, poslední vzájemné utkání skončilo debaklem 82:0 pro Slavii, nicméně půroční herní pauza mohla vyprodukovat úplně dva jiné týmy, než jsme viděli na podzim. Proto přijďte zafandit! Po utkání navíc své kulatiny oslaví významný Medvěd, pan Jiří Voves starší, který na oslavu srdečně zve.

B-tým se dostane ke slovu v neděli. Proti Nosorožcům, jak si béčkaři ze Slavie říkají, nastoupí Pragovka od 16:00, v Edenu. Na podzim se Medvědům podařilo na domácím hřišti Nosorožce překonat výsledkem 41:12.

O výsledcích utkání budeme samozřejmě informovat i na našem webu a na Facebooku, kde nás dnes sleduje již přes 500 uživatelů. Děkujeme!

bottom of page