top of page
  • Obrázek autoraJiří Boháček

Žáci: Jaro je tu, co nás čeká?


Sokol Dobřichovice (Google Maps)

Tři zásadní novinky má pro rodiče dětí nastupujících za naše žákovské kategorie trenér Mirek Fuchs.

1. Na 99 % bude dnes poslední trenink na Pražačce, a od příštího týdne půjdeme na domácí hřiště do Vysočan, pokud se počasí úplně zblázní, což podle předpovědi nemá, tak máme jako rezervu ještě domluven příští týden na Pražačce). Z tohoto důvodu bude příští týden trenink určitě úterý a čtvrtek, ve Vysočanech od 17:00 nebo na Pražačce od 18:00. Od následijícího týdne pondělí 9.3.2015 budou standartní treninky pondělí a čtvrtek od 17:00 do 18:00 ve Vysočanech. Dále bude probíhat úterní atletický trenink od 17:30 do 18:30, vždy každé úterý.

2. Jarní soustředění v Dobřichovicích, podrobnosti na přihlášce zde, prosím o vytištění (kdo má možnost, jinak budu mít vytištěno na tréninku), podepsání a odevzdání na některém treninku včetně platby. Na toto soustředění máme domluvené, pro některé treninky, externí trenéry přímo od České rugbyové unie. Bude to určitě zpestření jak pro děti tak pro nás trenéry.

3. Z důvodu malého zájmu rušíme zájezd do Francie. Budeme se snažit najít jiný zahraniční turnaj, tak aby byla co nejmenší finanční zátěž pro rodiče.V jednání máme jednodení turnaj v Dráždanech v Německu.

Rugby zdar

MF

bottom of page