top of page
  • Obrázek autoraJiří Boháček

Trenér Černý hodnotí podzimní sezónu


Standa Černý, trenér kategorie U7

Milá pragovácká rodino, chtěl bych několika slovy shrnout naší podzimní dětskou část sezony U7 a U9. Jelikož jsem trenérem teprve prvního půl roku, vše můžu hodnotit pouze kladně.

Začal bych tréninky. Co se účasti na trénicích týče, mohu říci že jsem spokojený. Vždy nás bylo nejméně patnáct a s tímto počtem dětí se dá už utvořit kvalitní tréninková jednotka. Navíc, s trenérem Filipem Králem jsme mohli naše tréninky spojit, a dát tak našim mladým medvědům více zkušeností. Co se mi líbí ještě více, je zájem rodičů o tento sport. Proto také přijde několik nováčků, což je pro naši budoucnost to hlavní.

Abych shrnul tedy naše tréninky. Začátky byly krušné, protože děti moc neposlouchaly a dělaly blbosti. Po pár trénincích a prvním turnaji (kde jsme skončili předposlední), se začalo vše zlepšovat. Tím, že děti poslouchají a dělají co se jim řekne, se dá už něco hrát. A tak jsme začali i své první vítězné tažení na dalším turnaji v Rakovníku. To bylo pro mě něco, co mi udělalo radost a mohl jsem vidět, že moje snažení má i výsledky.

Proto jsme mohli naše medvíďata přihlásit do elitní skupiny A. Bylo zde vidět, že tato skupina je obsazena vždy kvalitními mužstvy s kvalitními hráči. Skončili jsme sice dvakrát poslední, ale pro nás to byla veliká zkušenost. Dokázal jsem tím poznat, jaké jsou naše nedostatky a co musíme zlepšit. Proto jsme hned další tréninky věnovali skládání, narážení a podpoře. Po několika trénincích bylo vidět obrovské zlepšení, a mohli jsme se vrhnout zpět do skupiny B a předvést naši sílu - a povedlo se!

Následoval poslední trénik a za dva týdny první a POSLEDNÍ HALOVÝ TURNAJ VE ZBUZANECH TENTO ROK! Dalšího se už účastnit nebudeme - ani U7 a ani U9. Další rok ano a to hned v lednu.

Ve Zbuzanech, ve skupině B jsme hráli čtyři zápasy. Po prvním vyhraném zapase jsem si říkal, že to začíná být dobré, ale po druhém, třetím a čtvrtém vyhraném zápase 5:0 jsem nevěřil vlastním očím! Následně zápas "lážo plážo" s Petrovicemi, a naše první halové vítězství nám nikdo už nevzal!

10. prosince nás čeká ,,mikulášská" a rozlučka s dětskými kategoriemi. Místem konání bude Kulečníkový klub Harlequin Praha, Oblouková 6, 101 00 Praha 10 od 18. hodin.

Chtěl bych tímto poděkovat všem rodičům a dětem za jejich účast a podporu našeho klubu. Po první půl sezoně jsem velice spokojený a doufám, že se posuneme ještě dál. Budu se snažit vydržet co nejdéle s kategorií U7, aby děti byly zvyklé na jedny tréninky a nemusely jít do rukou jiných trenérů. Jsem rád, že vše funguje tak jak má a mé díky patří obzvlášť rodičům a klubu!

Odpočiňte si a přeji krásný zbytek roku, krásné Vánoce a šťastný nový rok 2015.

PS: Rodiče naučí povinně své děti zavazovat do ledna tkaničky!!!!!!

-sč-

bottom of page