top of page
  • Obrázek autoraJiří Boháček

Vyškov B - Praga B 10:45


Vodopááád (foto: M. Malý)

První setkání s vyškovskými obstaralo pragovácké Béčko. Výprava neohrožených Medvědů si z Vyškova přiváží pět bodů do tabulky po vítězství 45:10.

Reportáž

Na horkou půdu vyškovských, kde se žádnému týmu nehraje lehce a v žádném případě se na ní nejezdí pro jednoznačné vítězství odcestovalo naše béčko v neděli ráno autobusem v počtu 25 hráčů a 3 trenérů.

Byli jsme si vědomi síly současného kádru seniorských týmů vyškováků, tím více podpořené domácím prostředím, ve kterém jsou jejich výkony na hřišti vždy výrazně kvalitnější než na hřištích soupeřů.

Naše situace v A i B týmu co se týče hráčského kádru je však v současnosti také více než dobrá, proto jsme si ani v nejmenším nepřipustili, že bychom mohli prohrát i přes fakt, že se bude jednat zřejmě o nejtěžší zápas podzimní části 2.ligy.

Skóre zápasu otevřel ve 14.minutě Kotyza položením pětky, následně potvrdil konverzí Malý a vedli jsme 7:0.

V prvním poločase jsme přidali ještě 2 pětky obě potvrzené kopy Michala Malého (kterému se v tomto zápase co se týče kopání mimořádně dařilo), takže poločasový výsledek byl 0:21 pro nás.

Ve druhé polovině utkání jsme přidali další 4 pětky + 2x úspěšný kop po pětce a tím se dostali na konečné číslo skóre 45 bodů.

Vyškovští dokázali ve druhém poločase kontrovat položením 2 pětek a tak na výsledkové tabuli svítil po 80 minutách konečný výsledek 10:45 z pohledu domácích.

Utkání se nám velice podařilo a z pohledu trenérů bychom chtěli poděkovat všem hráčům za bezchybný přístup k zápasu a opravdu velmi pěknou předvedenou hru v útočných fázích, jakož i ukázkovou disciplínu v defenzívě.

Sestava PRAGA B

Bukolský, Hansík, Beran, Pauli, Hošek, Král, Náse, Charvát, Novák R., Fuchs F., Kotyza, Skotnický, Bartůněk, Chupík, Malý

Lavička : Šlosár, Vazač, Novotný, Matoušek, Petrouš, Baňka, Vilímek (všichni ve hře)

Body PRAGA B

Skotnický 10(2xP), Malý 8(4xKP), Kotyza 5(P), Novák R. 5(P), Bartůněk 5(P), Chupík 5(P), Vilímek 5(P), Fuchs F. 2(KP)

-kk-

bottom of page